En Ucuz İstanbul Uçak Biletleri

 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den

En Ucuz Yurt Dışı İstanbul Uçak Biletleri

 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den

Popüler İstanbul Uçak Biletleri

 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den

Popüler Yurt Dışı İstanbul Uçak Biletleri

 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
*Uçak bileti fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı'na Ulaşım

Antalya'nın şehir merkezine 13 kilometre mesafede bulunan Antalya Havalimanı şehir merkezine hareket eden Havaş, belediye otobüsleri, taksi ve özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinde ve havalimanında bulunan araç kiralama ofislerinden araç kiralayabilirsiniz.

Havaş

Antalya şehir merkezinden havalimanına ulaşım için en iyi alternatiflerden biri de HAVAŞ servisleri. Gazi Bulvarı, Serik Caddesi, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi ve Atatürk Bulvarı ve Konyaaltı'nda bulunan 5M Migros gibi yerlerden kalkarak havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 45 dakika sürüyor.

Belediye Otobüsleri

Antalya Otogarından hareket eden 600 numaralı belediye otobüsü şehir merkezinden Antalya Havalimanına gidebilirsiniz. Otobüsle yaklaşık yolculuk 40 dakika sürüyor.

Seyahat Operatörü ve Otel Servisleri

Seyahat operatörleri ve otellerin servisleriyle havalimanına ücretsiz ulaşabilirsiniz. Büyük oteller ve tatil köyleri belirli saatlerde ücretsiz servisler düzenliyor.

Taksi

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için alternatiflerden biri de taksi. İlk kez Antalya'ya geliyorsanız gideceğiniz yer hakkında fazla fikriniz yoksa, taksiler sizi hem şehir merkezinden hem de çevre tatil beldelerinden havalimanına kısa sürede ulaştıracaktır. Antalya'da taksi açılış ücretleri diğer büyük şehirlere göre daha uygun. Ayrıca pazarlık yaparak ödeyeceğiniz tutarı da düşürebiliyorsunuz.

Özel Araç

Antalya Havalimanı'na mümkün olduğunca kendi aracınız dışında alternatif araçlarla ulaşmanızda yarar var. Uzun süre duraklamanız gerekecekse yüksek tutarlarda otopark ücreti ödemeniz gerekebilir. Antalya Havalimanı'nda aracınızla ilk 15 dakika duraklamak ücretsiz. Sonraki zamanlar içinse, saatlik otopark ücreti ödemeniz gerekiyor. 

Araç Kiralama

Şehir merkezinde Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis'in araç kiralama ofisleri mevcut. Buralardan aracınızı kiralayarak havalimanına doğrudan ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Yurt dışı seyahat ediyorsanız, Antalya Havalimanı Terminal 1'de bulunan Duty Free alanında özel içecekler, çikolata, parfüm ve kıyafet alışverişi yapabileceğiniz çok sayıda seçenek sizi beliyor. Duty Free Store, Toys & Sweets, Arrival Shops gibi birçok mağazaların bulunduğu alandan hediye almak hem de daha uygun fiyatlı alışveriş yapmak için sizi bekliyor.

Bir şeyler yiyip içmek isterseniz Via Bus Gate, Gloria Jean's Coffees, Take Off, Via Cafe gibi farklı mekanları terminallerde bulabilirsiniz. Burger King, Cafe Rigeletto, Sbarro Pizza, Subway, Simit Sarayı gibi hızlıca bir şeyler alıp çıkabileceğiniz alternatiflerse, hızlıca uçağa yetişmek isteyenler için ideal. 

Uçuşunuza daha vakit varsa havalimanı karşında yer alan bulunan Deepo Alışveriş Merkezi'ne geçebilirsiniz. Bir çok markanın indirimli outlet ürünlerini bu alışveriş merkezinde bulabilirsiniz.

Havalimanından Lyon Merkezine Ulaşım

Bron Havalimanı

Tren
St Exupery Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda en pratik yol ve en çok kullanılan seçenek tren seçeneğidir. Tren sabah 05:00’dan gece yarısına kadar çalışır. Akşama kadar her 15 dakikada bir hareket etmektedir. Trenler akşam 30 dakikada bir hareket etmektedir.

Taksi
Taksi seçeneğine başvurarak şehir merkezine oldukça hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Havalimanı’nda taksiler 24 saat hizmet vermektedir. Ancak ücret öderken sorun yaşamamak için yanınızda döviz bulundurun.

Araç Kiralama
Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmanın bir diğer fırsatı ise araç kiralamaktır. Araç kiralayarak şehir merkezine ulaşımınızı kolaylaştırabilir aynı zamanda şehir gezintinizi daha özgür bir hale getirebilirsiniz. Lyon St Exupery Havalimanı’nda pek çok kiralık araba veren firmanın ofisi vardır. Budget, FirstGT, Europcar, Sixt, Alamo gibi firmaların ofislerinden araç kiralamanız mümkündür.


Saint Exupery Havalimanı


Tren
Lyon–Saint Exupéry Havalimanı’ndan Fransa ve İtalya’nın 24 farklı noktasına tren ile yolculuk yapmanız mümkündür. Trenlerle seyahat edebileceğiniz yerlerden bazıları ise Aix en Provence, Avignon, Grenoble, Marne-la-Vallée, Marsilya, Milano, Miramas, Modane, Montpellier, Paris ve Valence. Havalimanından tren istasyonunun arası 5 dakika uzaklıktadır. Tren istasyonundan trenlere binerek yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Tramvay
Şehir merkezine ulaşım da kullanacağınız tramvaylar ile yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuğun ardından şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Tramvaylar son derece hızlı olduğu gibi bu araçlarda taksi ve araç kiralama gibi alternatiflere kıyasla trafiğe takılmadan ulaşım yapma şansına sahipsiniz. Biletinizi istasyonlarda bulunan bilet makinelerinden veya dilerseniz internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

Shuttle Otobüsleri
Shuttle otobüsleri ile havalimanından şehir merkezine oldukça pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lyon şehir merkezine ulaştıktan sonra buradan farklı bölgelere de ekonomik bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Shuttle otobüslerine binerek havalimanından Bordeaux, Annecy, Grenoble, Clermont-Ferrand, Volron, Domancy,  Saint-Etienne gibi farklı yerlere gelebilirsiniz. Shuttle otobüsleri havalimanını 22 farklı şehre bağlıyor. Otobüs bileti fiyatları ise seyahat edeceğiniz şehre göre farklılık gösteriyor ancak genel olarak uygun fiyatlar çıkmaktadır.

Elektrikli Araçlar
Lyon–Saint Exupéry Havalimanı’nda bulunan elektrikli araç seçeneği ile şehir merkezine ulaşımınız oldukça pratik olacaktır. Bluely tarafından sunulan elektrikli araçlarla 20-25 dakika içinde Lyon şehir merkezinde istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından kiraladığınız elektrikli araçları şehir merkezinde bir çok noktaya teslim etme avantajınız da bulunmaktadır.

Kayak Shuttle Servisleri
Lyon-Saint Exupery Havalimanı’nda şehre kayak yapmak için gelenler için kayak merkezlerine  giden servisler de mevcuttur. Altibus servisleriyle kayak merkezlerine direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. Geniş ve rahat koltuklarıyla hizmet veren kayak merkezi servisleri engelliler için tasarlanmış ek özelliklere de sahip. Kayak merkezi shuttle servislerine 0 825 825 536 numaralı telefondan ulaşarak rezervasyon yaptırabilir veya internet üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Taksi
Taksi ile ulaşım da şehir merkezine oldukça hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler terminal önünde 7 gün 24 saat sizleri beklemektedir. Taksilerle Lyon şehir merkezine gündüz 50-55 euro, geceleri ise 60-65 euro gibi ücretler karşılığında gelebilirsiniz. Givors’a 60-100 euro, Annecy’e 170-280 euro, Macon’a 115-180 euro ve Valence’ye 160-260 euro aralığında değişen ücretlerle yolculuk yapabilirsiniz. Gece tarifesi akşam 19:00 ve sabah 07:00 saatleri arasında uygulanıyor. Ödeme seçenekleri arasında nakit ve kredi kartı ile ödeme bulunmaktadır.

Araç Kiralama
Araç kiralayarak da havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca araç kiralayarak şehri daha keyifli ve özgür bir halde gezebilirsiniz. Havalimanında kiralık araç hizmeti veren firmaların ofisleri genellikle sabah saat: 07:00’den gece yarısına kadar açık. Havalimanında AVIS, Budget, National, Alamo, Enterprise, Europcar, Thrifty, Hertz ve Sixt gibi çok sayıda kiralama firması bulunmaktadır.

Özel Servisler
Havalimanı’nda bulunan özel servis hizmetlerinden de yararlanmanız mümkündür. Şehir merkezine ulaşımda özellikle 2 kişi ve fazlasıysanız özel servisler oldukça ideal bir seçenektir. Özel servislerin en önemli avantajlarından biri şehir merkezinde istediğiniz yere kadar servis aracıyla gelebilme olanağı sağlaması. Özel servisler için önceden rezervasyon yaptırarak havalimanında hiç beklemeden aracınıza binebilirsiniz. Özel servisler havalimanı otoparkından hareket etmektedir.
 

Sıkça Sorulan Sorular

Biletkesfet, Antalya - Lyon varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Antalya - Lyon uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Tüm seyahat planlarınız için Bilet Keşfet

BİLETKEŞFET ile binlerce bilet seçeneğini saniyeler içinde listeleyebilir, size en uygun bileti güvenle kolayca satın alabilirsiniz.

Hemen İndir
İndirim fırsatlarından ve kampanyalardan

haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun!

E-Bülten aboneliğiniz başarıyla tamamlandı E-Bülten aboneliğiniz başarıyla tamamlandı