En Ucuz İstanbul Uçak Biletleri

 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den

En Ucuz Yurt Dışı İstanbul Uçak Biletleri

 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den

Popüler İstanbul Uçak Biletleri

 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den

Popüler Yurt Dışı İstanbul Uçak Biletleri

 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
 • İstanbul - İzmir
  25 Mayıs 2020
  189,99 TL'den
*Uçak bileti fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı'na Ulaşım

Antalya'nın şehir merkezine 13 kilometre mesafede bulunan Antalya Havalimanı şehir merkezine hareket eden Havaş, belediye otobüsleri, taksi ve özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinde ve havalimanında bulunan araç kiralama ofislerinden araç kiralayabilirsiniz.

Havaş

Antalya şehir merkezinden havalimanına ulaşım için en iyi alternatiflerden biri de HAVAŞ servisleri. Gazi Bulvarı, Serik Caddesi, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi ve Atatürk Bulvarı ve Konyaaltı'nda bulunan 5M Migros gibi yerlerden kalkarak havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 45 dakika sürüyor.

Belediye Otobüsleri

Antalya Otogarından hareket eden 600 numaralı belediye otobüsü şehir merkezinden Antalya Havalimanına gidebilirsiniz. Otobüsle yaklaşık yolculuk 40 dakika sürüyor.

Seyahat Operatörü ve Otel Servisleri

Seyahat operatörleri ve otellerin servisleriyle havalimanına ücretsiz ulaşabilirsiniz. Büyük oteller ve tatil köyleri belirli saatlerde ücretsiz servisler düzenliyor.

Taksi

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için alternatiflerden biri de taksi. İlk kez Antalya'ya geliyorsanız gideceğiniz yer hakkında fazla fikriniz yoksa, taksiler sizi hem şehir merkezinden hem de çevre tatil beldelerinden havalimanına kısa sürede ulaştıracaktır. Antalya'da taksi açılış ücretleri diğer büyük şehirlere göre daha uygun. Ayrıca pazarlık yaparak ödeyeceğiniz tutarı da düşürebiliyorsunuz.

Özel Araç

Antalya Havalimanı'na mümkün olduğunca kendi aracınız dışında alternatif araçlarla ulaşmanızda yarar var. Uzun süre duraklamanız gerekecekse yüksek tutarlarda otopark ücreti ödemeniz gerekebilir. Antalya Havalimanı'nda aracınızla ilk 15 dakika duraklamak ücretsiz. Sonraki zamanlar içinse, saatlik otopark ücreti ödemeniz gerekiyor. 

Araç Kiralama

Şehir merkezinde Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis'in araç kiralama ofisleri mevcut. Buralardan aracınızı kiralayarak havalimanına doğrudan ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Yurt dışı seyahat ediyorsanız, Antalya Havalimanı Terminal 1'de bulunan Duty Free alanında özel içecekler, çikolata, parfüm ve kıyafet alışverişi yapabileceğiniz çok sayıda seçenek sizi beliyor. Duty Free Store, Toys & Sweets, Arrival Shops gibi birçok mağazaların bulunduğu alandan hediye almak hem de daha uygun fiyatlı alışveriş yapmak için sizi bekliyor.

Bir şeyler yiyip içmek isterseniz Via Bus Gate, Gloria Jean's Coffees, Take Off, Via Cafe gibi farklı mekanları terminallerde bulabilirsiniz. Burger King, Cafe Rigeletto, Sbarro Pizza, Subway, Simit Sarayı gibi hızlıca bir şeyler alıp çıkabileceğiniz alternatiflerse, hızlıca uçağa yetişmek isteyenler için ideal. 

Uçuşunuza daha vakit varsa havalimanı karşında yer alan bulunan Deepo Alışveriş Merkezi'ne geçebilirsiniz. Bir çok markanın indirimli outlet ürünlerini bu alışveriş merkezinde bulabilirsiniz.

Havalimanından Londra Merkezine Ulaşım

City London Havalimanı

Metro 
Londra metrosu oldukça gelişmiş bir ulaşım ağına sahiptir. 6.80 -8 Pound arasında değişiklik gösteren bilet fiyatına sahip olan metrolar ile aktarmasız bir şekilde London City Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınız mümkündür.

Tren
Diğer ulaşım seçenekleri arasında olan trenler ile ulaşımınız için havalimanına yakın konumda bulunan tren istasyonundan trenlere binerek Londra şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bilet ücretleri 8-12 pound arasında değişiklik göstermektedir.

Otobüs
London City Havalimanı’ndan otobüslere binerek hemen hemen şehrin her bölgesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet ücretleri 9-13 pound arasında değişmekte olan otobüsler geceleri de hizmet vermektedir.

Otel Servisleri 
Otel rezervasyonunuzu yaparken size sunulan transfer seçeneğini işaretleyerek bu hizmetten yararlanabilir London City Havalimanı’ndan şehir otelinize rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
London City Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı kolaylaştırmak ve bu güzel şehri daha özgür bir şekilde ziyaret edebilmek için araç kiralayabilirsiniz. Havalimanı’nda bulunan araç kiralama firmalarından işlemlerinizi onaylayabilir aracınıza binebilirsiniz.  

Gatwick Havalimanı

Otobüs
National Express otobüsleri ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz fakat yolculuk süresi bir buçuk saat civarı sürmektdir. Easybus otobüslerinde de yolculuk şartları hemen hemen aynı. Bu otobüsler de trenler gibi Victoria tren istasyonuna kadar gitmektedir. Bu otobüsler ile çok ekonomik bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca otobüsler 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Hızlı Tren
Şehre en hızlı gitmenin yollarından biri ise “Gatwick Ekspres” trenleri! Her 15 dakikada kalkan bu trenlerle 30 dakikada şehirdeki Victoria tren istasyonuna ulaşabiliyorsunuz. Ücretler ise 20 Sterlin ’den başlıyor. Southern Trenleri ise aynı mesafeye 35 dakikada götürüyor. Bu trenler de her 15 dakikada bir kalkıyor. Geceleri ise tren yoğunluğu saatte bire düşmektedir.

Taksi
Taksi ile şehir merkezine ulaşım diğer seçeneklere göre daha az tercih edilmektedir. Taksi ile ulaşım en az 1 saat sürmekle birlikte biraz pahalı bir seçenektir.

Araç Kiralama
Havalimanı’ndaki araç kiralama şirketlerinden aracınızı kiralayıp şehir merkezine gidebilirsiniz. Araç kiralama şirketlerinden bazıları Budget, Hertz, Sixt, Eruopcar gibi ünlü isimlerdir. Araç kiralama ofisleri Havalimanı’nın bütün terminallerinde bulunmaktadır.

Stansed Havalimanı

Tren
Trenler havalimanından Londra’nın birçok noktasına doğrudan ulaşım sağlayan Stansed Express ile ekonomik bir yolculuk yapmanız mümkündür. 20 dakikalık aralıklarla hareket eden trenlerin ücretleri 8 sterlinden başlayarak rotanıza göre bu ücret yükseliyor. Liverpool Caddesi gibi noktalara da bağlantı sağlayan trenlerin bazı istasyonlarından Londra metrosuna aktarma yapabilir ve daha fazla noktaya metrolarla direkt seyahat edebilirsiniz.

Otobüs
En hızlı ve ucuz seçeneklerden biri olan, otobüs seçeneği ile dilediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüslerin 18’i Londra Şehir merkezine olmak üzere  42 farklı noktaya ulaşım sağlamaktadır. National Express tarafından sunulan otobüslerin ücretleri 5 sterlinden başlıyor ve yolculuk yapmak istediğiniz noktaya göre değişebiliyor. 

Taksi
Taksiler ile ulaşımınız tren ve otobüslere göre çok daha pahalı olmaktadır. Bununla birlikte eşyalarınızı daha rahat taşımak ve şehir merkezinde gelmek istediğiniz yerin kapısına kadar doğrudan ulaşmak için taksileri tercih edebilirsiniz. Havalimanından taksilerle şehir merkezine yapılan yolculuk ortalama 120 sterlin civarı tutmaktadır. 


Luton Havalimanı

Otobüs
Luton Havalimanı’ndan otobüsle şehir merkezine ulaşmanın birçok seçeneği vardır. Easybus’lar 3 Sterlin gibi oldukça ucuza sizi şehre ulaştırıyor. Ancak yolculuk 1,5 saati buluyor. National Express otobüsleri, Greenline 757 gibi farklı seçenekleriniz de var. Bunlarda ise fiyatlar 17 Sterlin’e yaklaşıyor.

Taksi
Taksi seçeneğini kullanıp hızlı ve konforlu bir yolculuk için en az ödemeniz gereken ücret 100 sterlin’dir. Terminaldeki ofisler ise 7/24 çalışıyor. Yolculuk süresi ise yaklaşık 1 saat sürüyor. Araç Kiralama Luton Havalimanı’nda ofislerini bulabileceğiniz araç kiralama firmaları Hertz, Budget, Avis, Europcar, Sixt, Enterprise.

Heathrow Havalimanı

Otobüs 
Şehir merkezine ulaşım için 50 ile 90 dakikalık bir süre içinde National Express otobüsleri Victoria otobüs durağına ulaşmaktadır. Yolculuk süresi ya da güzergâha göre bilet fiyatları farklılık gösteriyor. Ayrıca Hotel Hoppa otobüsleri ile 5 Sterlin karşılığında doğrudan otelinize de güdebilirsiniz.

Metro ya da Tren
Havalimanı’ndan şehir merkezine en hızlı ulaşım seçenek sırasıyla Heathrow Express” ve “Heathrow Connect” trenleri! Express trenler 15 dakikada, Connect Trenleri ise 35 dakikada merkezdeki Paddington tren istasyonuna ulaşıyor. Londra ulaşımında önemli yere sahip metro (“tube” olarak anılıyor) da daha ucuza şehre ulaşmak isteyenler için bir başka alternatif. Tren yolculuğu metro yolculuğuna göre daha uzun sürmektedir.

Araç Kiralama
Havalimanı’ndaki araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak ulaşımınızı en kolaya indirebilirsiniz. Heathrow Havalimanı’ndan aralarında Sixt, Hertz, Avis, Europcar gibi birçok firmanın ofisini bulup dilediğiniz firmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Biletkesfet, Antalya - London varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Antalya - London uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Antalya-Londra uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Antalya Havalimanı, varış için Biggin Hill Havalimanı, London City Havalimanı, Gatwick Havalimanı, Heathrow Havalimanı, Luton Havalimanı, Stansted Havalimanı, Euston Tren İstasyonu, King's Cross Tren İstasyonu, Paddington Tren İstasyonu, St Pancras Tren İstasyonu, Tottenham Hale station Havalimanı, Victoria station Havalimanı, Waterloo International Tren İstasyonu kullanabilirsiniz.

Antalya-Londra arası uçuş mesafesi toplam 2896 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 3 saat 30 dakika sürüyor.

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Antalya-Londra uçuşları için en uygun gün: Cumartesi.

Türk Hava Yolları Antalya-Londra arası direkt uçuş düzenliyor.

Tüm seyahat planlarınız için Bilet Keşfet

BİLETKEŞFET ile binlerce bilet seçeneğini saniyeler içinde listeleyebilir, size en uygun bileti güvenle kolayca satın alabilirsiniz.

Hemen İndir
İndirim fırsatlarından ve kampanyalardan

haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun!

E-Bülten aboneliğiniz başarıyla tamamlandı E-Bülten aboneliğiniz başarıyla tamamlandı