Sende Keşfetmek İstiyorsan Bir Bilet Al !

Biletkesfet: Sende KEŞFETMEK İstiyorsan Bir Bilet Al!

Bir TurkuazGlobal markası olan biletkesfet.com, hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı hava yollarının uçak seferlerini tek bir ekranda inceleme imkanı ile kurulduğu günden bugüne ucuz uçak bileti arayışına en kolay ve en hızlı çözümü sunuyor. Yurt içi ve yurt dışı hava yolu şirketlerine ait; her şey dahil gidiş-dönüş uçak bileti paketleri, promosyonlu biletler ve kampanyalar sitenin kullanıcılara sunduğu olanaklar arasında yer alıyor.

Biletkesfet dinamik ve tecrübeli kadrosu ile sizler için hızlı çözümler bulmaktadır. Acenteye giderek zaman kaybı yaşayıp bilet almak yerine, internet üzerinden sadece birkaç tık yardımıyla hızlı ve kolay bir şekilde bilet almayı tercih edebilirsiniz. Biletkesfet tam olarak bu hizmeti gelişmiş online web tabanlı sistemiyle hızlı bir şekilde sağlar. Sistemden gidiş – dönüş tarihlerini sorgulayarak kolayca en uygun, kampanya ve promosyonlu uçuşları bulabilirsiniz.

Biletkesfet 7/24 çağrı merkezi operasyonu ile sizlere çağrılar üzerinden hizmet vermektedir. Yolculuk bilgileri ile kalkış ve varış noktaları hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan özgün içeriği ve modern tasarımıyla biletkesfet.com, ucuz uçak bileti almak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor.

Firma olarak ürettiğimiz akılcı ve yenilikçi fikirlerle Türkiye'de uçak bileti, otel, tur, otobüs bileti ve transfer alanlarında sektörde öncü firma olmayı hedefliyoruz. Bu anlamda uzman kadromuzu her geçen gün güçlendirmeye çalışıyoruz

Biletkesfet.com, Tglb Turizm Seyahat Acentesi TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi A Grubu (12476) seyahat acentesi ve sektördeki köklü kuruluşlardan biri olan Turkuaz Global Turizm bünyesinde hizmet vermektedir. Buna ek olarak, yurt içi ve yurt dışı tüm hava yolu firmaları ile anlaşmalıdır.